(video) Në shtëpi dëgjohen thirrjet: O Luiz o kampion! Oltës dhe Maestros iu ikën fytyra: Ndizni muzikën

Aktorja Olta Gixhari duket se e ka të pamundur të pranojë mbështetjen e madhe që publiku ka ndaj këngëtarit Luiz Ejlli.

Para pak kohësh, tofeun që u dërgua në shtëpi për Luizin, ajo e grabiti, e fshehu dhe e çoi tek dhoma e rrëfimit pa i thënë askujt asgjë.

Ndërsa, një mbrëmje teksa disa persona pranë shtëpisë së BBV-së po brohorisnin “O Luiz o kampion”, ajo nuk e pranonte këtë fakt, por sipas saj, ata po brohorisnin “O Luiz o legen”.

Por, duket se e njëjta situatë shtë ripërsëritur edhe gjatë ditës së sotme. Disa fansa të Luizit, pranë oborrit të shtëpisë më të famshme në Shqipëri,

kanë brohoritur sërish “O Luiz o kampion”, teksa Olta, Armaldo, Valbona dhe Nita ndodheshin aty, ndërsa Luizi dhe Kiara jo.

E teksa fansat brohorisnin jashtë, Armaldo dhe Olta kërkojnë të mos i japin vëmendje dhe tentojnë të vazhdojnë muhabetin. Më pas, ata i kërkojnë Vëllait të Madh që të vendosë muzikë, për t’u mos u dëgjuar brohoritjet.SHIH VIDEON

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *