Në krah me personazhin e njohur, Efi jep lajmin e bukur: Po vijnë gjëra të bukura

Efi u bë shumë shoejt një nga personazhet më të dashur të këtij edicioni të Big Brother VIP, edhe pse rrugëtimii saj u mbyll herët.

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së saj jo vetëm për lojën në shtëpinë e famshme, por edhe për jetën jashtë ekranit.

Së fundi, Efi ka lajmëruar se projekte të reja po vijnë. Ajo ka postuar një foto krah një fotografi t e njohur si Renuar Locaj dhe bën me dije se do të ketë surpriza për fansat e saj.“Gjëra të bukura po vijnë”, shkruan Efi krahas fotos, pa dhënë më shumë detaje.

Kur asnjë nga banorët nuk është rrotull, ashtu i vetmuar, kryesisht në mëngjes Luizi prej ditësh tashmë ka shpërthyer në lot në oborrin e “Big Brother Vip”.

Edhe mëngjesin e sotëm, këngëtari ka ripërsëritur të njëjtën situatë, duke shqetësuar jo pak fansat. Në lidhje me këtë gjendje të tij së fundmi ka reaguar edhe mikesha e tij, Efi Dhedhes.

Ish-banorja e “BBV” ka ripostuar këtë moment të mikut të tij të publikuar nga “Iconstyle.al” në Instagram, në Instastory-n e saj.

“Çfarë ke?” Kaq do të doja të të pyesja,”-ka shkruar Efi përbri fotos. Kujtojmë që Dhedhes ka qenë një nga personat më të afërt të Luizit brenda shtëpisë së “BBV”. Ajo u eliminua disa javë më parë, pasi ndodhej përballë tij dhe Kiarës në nominim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *