EKSKLUZIVE: Zìhên keq Eduart Grishaj dhe Lori Hoxha për Bledin dhe Luizin, të bërtiturat dëgjohen që jashtë

Sonte do jetë prime i radhës në Big Brother dhe si gjithmonë do jetë një natë e gjatë plot me debate, diksutime dhe surpriza të bukura dhe të hidhura.

Ndërkohë që ditët kalojnë dhe ky sezon është shoqëruar më shumë akuza për produksionin, sot mësojmë ekskluzivisht se ka pasur një përplasje të fortë mes regjisorit Eduart Grishaj dhe producentes Lori Hoxha.

Nuk bëhet fjalë për një debat të zakonshëm, por për një debat me tone të larta dhe të bërtitura që janë dëgjuar që jashtë studios.

Eduarti eshte shprehur se produksioni nuk ka shfaqur objektivitet ne trajtimin e dyshes Luiz-Kiara dhe e kane goditur dukshëm Luizin me nominimin e sotem

Lori Hoxha do qe Bledi sonte te qendroje ne shtepi, per efekt loje. Ajo eshte shprehur se nuk ka asgje kunder Luizit, mendon thjesht per ekuilibrat e lojës, si gjyqtare e paanshme

Kurse Eduarti ka thene se disa vendime ne Big Brother godasin emocionalisht lojtaret kryesore dhe publiku humbet interesin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *