Olta u mundua ta nxjerr keq në sytë e publikut, Kristi ia mbyll gojën me përgjigjen që i ktheu

Krist Aliaj dhe Kejsi Medini po përfliten si një çift i mundshëm brenda shtëpisë “Big Brother Vip”. Dyshja janë parë të afërt më njëri-tjetrin dhe sidomos Kristi nuk e ka mohuar në asnjë moment që i pëlqen bukuroshja bionde.

Së fundmi në një bisedë, Olta e ka ngacmuar duke i thënë që mendoon se ai luan me të, mirëpo Kristi është shumë i qartë në përgjigjen e tij.

“Nuk luaj unë me atë. Mua nuk është se më ka pëlqyer nga dje sot. Unë kam thënë që është simpatike, më pëlqen. Aty filloi, diskutuam, shkuam tek dhoma e rrëfimit bashkë,”-i tha Kristi Oltës.

Gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother Vip”, Kristi ka treguar se është në lidhje prej 6 muajsh, me një vajzë e cila nuk është shqiptare, por nuk ka zbuluar më shumë për identitetin e saj.

Por kush kërkon gjen thonë. ‘Iconstyle’ ka zbuluar të dashurën e djalit të Robert Aliajt. Ajo quhet Zaza dhe duhet pranuar se është shumë simpatike.

Nuk ndihet nëse Zaza ka marrë përkthyese për të mësuar e kuptuar se ç’po thuhet brenda Big-ut, e sidomos nëse i ka marrë për keq provokimet e fillimit të Kejvinës dhe tani të Keisit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *