‘Lùftâ’ mes Maestros dhe Luizit, Kiara nuk i del në krah të dashurit: Nuk di si t’ja bëj, janë dy njerëzit që dua

Përçarja mes miqësisë së Luizit dhe Armaldos ka krijuar kaos në shtëpi (shprehja që përdoret më së shumti në Big Brother).

Kjo ndarje ka lënë tejet të shqetësuar Kiarën e cila ndodhet mes dy zjarreve, miqësisë me Maestron dhe dashurinë me Luizin. Ajo e shprehu mërzinë në kuzhinë duke thënë me zë të lartë se dy njerëzit që do më shumë ndodhen në këtë situatë.

‘Jam shumë e shqetësuar. Kam dy njerëzit që dua më shumë në këtë situatë. Ai nuk ka faj nga ana tjetër, mos e tepro me ofendime… ik tani nuk kam nerva’-i thotë Kiara, Luizit.

Si nisi konflikti mes Maestros dhe Luizit? Armaldo është ndjerë “i ofenduar” dhe “i kërcënuar” nga Luizi, i cili vijon me lojën e tij.

Por, së fundmi Luizi ka vënë re një distancim nga ana e Maestros, i cili sipas këngëtarit është pozicionuar pranë Oltës dhe ka kaluar më shumë kohë me të. Armaldo në biseda të ndryshme me Oltën ka shfaqur revoltën e tij ndaj ofendimeve të Luizit.

Nga ana tjetër, Luizi është përballur me Maestron, në një debat të ashpër mes tyre. Madje, në fund të debatit, Armaldo u shpreh se mund të largohet sot nga shtëpia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *