Bisedë +18! Luizi i flet Kiarës për natën e parë që do kalojnë bashkë: Do të bëj të ndihesh si mbretëreshë

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë pa dyshim një nga çiftet më të dashur e më të komentuar të momentit. Dyshja kanë pasur disa debate gjatë këtyre ditëve me njëri-tjetrin, por duket se momentet para gjumit sheshojnë çdo diskutim mes tyre dhe kalojnë momente shumë romantike me njëri-tjetrin.

Kështu ka ndodhur edhe mbrëmë, teksa dyshja ishin të shtrirë në krevat, duke kaluar disa çaste plot puthje, përqafime e të qeshura.

Nuk kanë munguar as komplimentat nga ana e Luizit, i cili i thotë partneres së tij që është shumë se**i, ndërsa flet edhe për natën e parë që do kalojnë së bashku.

Pjesë nga biseda: Luizi: Je se**i shumë, je se8*i im! Kiara: Të thashë të bëj komplimente por mos e… më kupton! Luizi: Je bishë, je mbretëreshë

Kiara: Mos mi bëj të gjitha tani, lëri në vazhdimësi. Se duket sikur sa të thashë unë tani, po më bën komplimente

Luizi: Natën. Luizi: O Zot sa ka me zgjatë ajo natë, ka me qenë nata ma e bukur e jetës sime. Atë natë do jesh mbretëresha e botës, vetëm do rrish

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *