Arbana ankohet për banorët e BBV? “Po punoj me kafshë” (foto)

Arbana Osmani dhe Sara Hoxha po punojnë krah njëra-tjetrës në këtë edicion të dytë të Big Brother Vip. Janë përgjatë gjithë kohës janë duke shkëmbyer ide për të realizuar një program sa më të arrirë.

Megjithatë ajo që na bën përshtypje është një foto që Arbana Osmani ka postuar mbrëmë krah producentes Sara Hoxha me mbishkrimin:

”Me pupla se normal punojmë në kopsht zoolgjik”. Çfarë ka dashur të thotë Arbana Osmani me këtë dixhiturë?! Mos vallë i ka cilësuar banorët e shtëpisë më të famshme kafshë?!

Arbana është shprehur shpeshherë edhe gjatë primeve “O zot më jep fuqi”… Mesa duket banorët e këtij viti nuk janë fort të menaxhueshëm…

Moderatorja e “Big Brother” Arbana Osmani kujdeset në detaje për pamjen e saj të jashte. Çdo sektakël veshjet e saj mijëra euroshe tërheqin vëmënedjen.

Por mbrëmjen e fundit ka një arsye më shum për t’i kushtuar rëndësi veshjes së saj. Ajo ka bërë “xing” me këngëtaren Nora Istrefi. Të dya kanë zgjedhur mini fustanin rozë nga marka Ermanno Scervino që kushton 2 mijë euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *