Kot që shpreson Luizi, zbulohet i dashuri i Kiarës që e pret jashtë shtëpisë së BBV (foto)

Konkurrentja nga Lushnja, Kiara Tito, është bërë personazh në shtëpine Big Brother Vip 2. Jo më tepër për atë ç’ka përfaqëson, sesa për ngacmimet e Luiz Ejllit ndaj saj.

Mirëpo Kiara është përpjekur ta mbajë gjithmonë larg këngëtarin shkodran, shkruan ‘TiranaWeb’. Mjaftoi loja e këtij të fundit për ‘sëmundjen’ që Kiara t’i bënte daljen përfundimtare.

Por pavarësisht asaj që shohim në ekran në emër të lojës, ditën e enjte ka qenë gazetarja Desara Karaiskaj që ka reaguar për sjelljen e Kiara Titos. Sipas Karaiskajt, “ajo e ka mendjen tek ai që ka përjashtë”.

Por kush është i dashuri i Kiara Titos, ai që ka përjashtë dhe që kanë një lidhje dashurore? Burime për ‘TiranaWeb’ bëjnë me dije se bëhet fjalë për Roni Kokën (Renald Koka), djalin e biznesmenit Leonard (Nari) Koka.

Roni më parë ka punuar në Kabinetin e Kryeministrit Edi Rama, deri në momentin kur xhaxhai i tij Lefter Koka u arr.stua. Çifti ka një lidhje në harmoni të plotë dhe serioze, edhe pse i kanë shmangur postimet publike së bashku.

Po të njëjtat burime konfirmojnë se Kiara Tito ka lidhje familjare me eksponentë të rëndëndësishëm të Partisë Socialiste në Lushnje. Më saktë, burri i tezes së saj është deputeti Bujar Çela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *