‘Është legjendë përfundimisht’! Beniada dhe partneri i saj mbështesin publikisht këtë banor në BBV

Beniada dhe partneri i saj, Blerti Hajdari, kanë treguar mbështetjen ndaj Luizit me anë të disa postimeve në rrjete sociale.

Beniada ka publikuar në Instastory një foto ku duket këngëtari që mban një batanije për të ndihmuar Kiarën teksa ndërrohet. “Të dua”, ka shkruar modelja krahas fotos.

Nga ana tjetër Blerti ka ndarë me ndjekësit disa momente ku Luizi shihet duke u kujdesur për Kiarën. “Dashuri e pastër, është legjendë përfundimisht”, ka shkruar ai.

Kujtojme se mbreme Armaldo dhe Luizi janë përfshirë në një debat të fortë me njëri tjetrin. Armaldo tha se Luizi duhet të ndalet me ofendimet ndaj tij dhe sidomos tha ai në sy të të tjerëve.

Tonet mes tyre u ngritën aq shumë sa të po flisnin për sherr.Armaldo: Mua në sy të të tjerëve mos më ofendo!Luizi: A të thashë mos bëj humor me mua! Të dola borxhit! Armaldo: kjo nuk është shaka, kjo është të bësh sherr!

Pas sherrit me Armaldon, Kejvina i është kthyer Luizit me tone të forta dhe ofendime.Armaldo: Kur i kam bërë unë këto, ai i binte maces me lugë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *