Këngëtarja shqiptare në hall: Kam harruar si bëhet dashuri, u bë kohë që…

Semi Jaupaj është përfolur vazhdimisht për jetën e saj private. Ajo ka qenë në një lidhje prej shumë vitesh me këngëtarin, Bojken Lako. Gjatë kohës që ishte pjesëmarrëse në “Big Brother VIP”, Semi foli vazhdimisht për raportin e saj të shkuar.

Mirëpo, duket se tashmë ajo nuk po gjen qetësinë e dëshiruar në dashuri. Jaupaj u përfol për një lidhje me Ron Zaitin, por asgjë nuk u konfirmua.

Ndërsa, së fundmi, Semi i ka befasuar të gjithë me deklaratën e dhënë. “Kam harruar këtë ndjesinë si të bësh dashuri, se jam vetëm”, u shpreh ajo në “Zemër Luana”.

Mbrëmjen e djeshme e ftuar në “ZemërLuana”, Semi Jaupaj rrëfeu mjaft detaje nga jeta e saj, si ajo profesionale, po ashtu edhe jeta personale, ndërsa po ashtu nuk nguroi që në disa momente të fliste edhe për marrëdhënien e miqve të saj të ngushtë, Bora Zemanit dhe Donald Veshaj, një prej cifteve më të përfolur të momentin. Ndër të tjera, këngëtarja zbuloi edhe planet e të ardhmes për dyshen, ose më saktë planet për dasëm, fjalët për të cilat dolën pikërisht nga një koment i vetë Semit disa kohë më parë.

Në lojën e fundit të programit, lojë e cila të detyron t’i përgjigjesh një pyetje ose të vuash dënimin, artistja nuk nguroi që t’i përgjigjej kësaj pyetje:

-“Vetëm një koment i joti ka bërë lëmsh të gjithë rrjetin, duke aluduar se çifti Bora & Donaldi janë drejt martesës, në “Zemër Luana” duam të dimë nëse vërtet “emoji” i nuses ndaj Borës zbulon se ata do të martohen apo jo?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *