Bora Zemani nuk e mban dot më sekret, jep lajmin që e prisnin të gjithë! E ka marrë vendimin…

Nëse me Borën jeni mësuar të takoheni vetëm të premten në mbrëmje, tani do ta shihni atë çdo ditë në ekranin e Top-Channel.

Ka qenë vet moderatorja që e ka bërë të ditur lajmin në mbyllje të “Dancing with the Stars”.“Natën e mirë dhe bashkë shihemi të hënën”, ka thënë Bora teksa marrë edhe urimet e kolegut të saj, Eno Popi.

Bora Zemani iu bashkua “Përputhen” në sezonin e dytë dhe qëndroi deri në sezonin e tretë. Por mesa duket fati e donte që t’i bashkohej ekipit të Përputhen edhe në sezonin e katërt, me dorëheqjen e Ori Nebijaj.

Ftesa për të qenë pjesë e “Përputhen” i është bërë nga autorja Olsa Muhameti por edhe nga Lori Hoxha. Kështu në këtë pikë, Bora rikthehet përsëri në shtëpi ndaj dhe ne i urojmë shumë suksese!

Moderatorja shumë e komentuar, Bora Zemani ka realizuar së fundmi trendin viral të TikTok-ut me djalin e saj. Moderatorja shfaqet duke kërcyer dhe Arbnori duke e filmuar por në fakt, kamera është kthyer nga ana e tij. Qëllimi i këtij trendi është reagimi që bëjnë fëmijët kur regjistrojnë prindërit.

Arbnori shihet duke buzëqeshur teksa mendon se po regjistron të ëmën. “Të dua 😍😍😍 #arbordashuria” ka shkruar moderatorja krahas videos që shoqërohet me këngën e famshme të Taylor Swift, Love Story.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *