Beatrix Ramosaj ndan lajmin e keq! Ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore: Është hera e parë që …

Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjete sociale ku i mban ndjekësit vazhdimisht të informuar me detaje nga jeta e saj.

Së fundmi, me anë të postimi në Twitter, këngëtarja ka treguar se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ajo ka shkruar se është zgjuar e sëmurë, me dhimbje fyti dhe lodhje.

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”, ka shkruar Beatrix.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka folur për gjendjen e saj së fundmi. Njëri prej ndjekësve e ka pyetur këngëtaren nëse është e lumtur, të cilit ka vendosur t’i përgjigjet publikisht.

Në një postim, teksa ka shpërndarë mesazhin, këngëtarja e njohur ka bërë me dije se ndihet e lumtur dhe e bekuar nga jeta.

“Unë jam e shëndetshme dhe e lumtur. Nuk mund të ndaloj së dashuruari me jetën dhe veten në mënyrën më të bukur të mundshme. Jam kaq e bekuar nga Zoti, nga universi dhe vetë jeta. Familja ime dhe të dashurit e mi janë të sigurt dhe të shëndetshëm. Gjithmonë mirënjohëse dhe e përulur.”, tha ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *