“Doktori i Fiksit”: Jam i adoptuar, por jam shumë i lumtur që më kanë rritur këta dy prindër

Gent Pjetri, personazhi shumë i dashur për publikun i njohur me nofkën “Doktori” ka rrëfyer në ‘Glamour Zone’, në Rtv Ora një periudhë të errët të jetës së tij, varësinë ndaj alk lit, por dhe dicka qe nuk e dinim qe eshte i adoptuar.

Ai gjate pyetjes se gazetares ne lidhje me prinderit e tij deklaroi: I kam merzitur goxha prinderit e mi gjate jetes, por fundja te gjithe femijet e kane bere kete gje.

Dicka tjeter eshte qe une jam djale i adoptuar, dy prinderit qe me moren persiper me kane dhene gjithcka dhe jam shume i lumtur qe jam djali i tyre. (mbushet ne lot)

“Ka probleme në punë. Trysninë e kam pasur gjithmonë problem. Jam fëmijë i vetëm, pa motër dhe vëlla, gjithmonë kërkoja mbështetje.

Kur të thy het zemra. U bashkova me arm qtë e mi, u bëra arm ik i vetës. Pata pr bleme me alk lin. Nuk është zgjidhje.

E pija atë dreq alk li. Nuk merrem më me atë lloj sporti, sport i vështirë përt mua. Tani njëherë në javë e do njeriu, e do shpirti”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *