“Kemi dhe ne uljet dhe ngritjet tona”! Komediani Bes Kallaku ka sot ditëlindjen, urimin më të bukur ia bën padyshim Xhensila (foto)

Aktori shumë i dashur i publikut, Bes Kallaku feston sot ditëlindjen. Këtë vit bëhn 37 vite jetë për Besin.
Nuk mund të mungonte një urim shumë i ndjerë nga Xhensila Myrtezaji për partnerin në këtë ditë.

“Gëzuar Ditën e Lindjes Burri që është, dhe do jete ne krahun tim pergjithmone! Ne kemi dhe do kemi “Uljet & Ngritjet “tona por do perballojme cdo test kohe si gjithmone.

Ne fund te çdo dite ajo çfare dua eshte “perqafimi yt”. Dua te shoh ty kur mbyll syte per te fjetur, dhe dua qe duart tona te rrine te shtrenguara nderkohe qe ne fleme.

Nuk te premtoj qe do kete “DIELL” gjithmone ,por te premtoj Dashurine,besnikerine dhe perkushtimin tim…
Te premtoj qe do jem ketu per te te degjuar,per te ngritur dolli se bashku dhe per te qene “familja jone ” deri ne frymen e fundit! GEZUAR BURR! GEZUAR SHOK! GEZUAR BABI ME I MIR NE BOTE,GEZUAR BES KALLAKU! TE DUA”, shkruan Xhensila.

Bes Kallaku, duke iu përgjigjur pyetjeve gjatë një sfide në emisionin “Zemër Luana”, pranoi se ai gatuan më shumë në shtëpi sesa partnerja e tij, Xhensila Myrtezaj. Ai ishte pjesë e një loje me këngëtarin Butrint Imeri, ku nëse refuzonte të përgjigjej do të pinte pije të çuditshme.

Pasi zgjodhi rastësisht një foto që rezultoi të ishte e Xhensilës, ai duhej të zbulonte një “sekret”, ku tha se gatuan më shumë se Xhensila në shtëpi. “Diçka që publiku nuk e di është që në shtëpi gatuaj më shumë unë sesa Xhensila”, u shpreh aktori i humorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *