“O ti v èksh”! Olsi Bylyku i ngrin gjâkùn Eglit (video)

Olsi Bylyku publikoi një video në llogarinë e tij në “Instagram”, mirëpo u pendua shumë shpejt dhe e fshiu menjëherë.SHIH VIDEON

Në pamjet e postuara shihej se si aktori i bëri një kamerë të fshehtë, partneres së tij, Egli Takos. Teksa ishin duke xhiruar klipin e këngës , Olsi ka bërë sikur ka vrarë dorën dhe e ka lyer atë me bojë të kuqe që i përngjan gjakut.

Kjo e ka trembur pa masë Eglin e cila e ka kuptuar shumë shpejt dhe ka shpërthyer ndaj partnerit. “V eksh, v èksh”, dëgjohet të thotë Egli e tensionuar.

Çifti i njohur i showbizit, Olsi Bylyku dhe Egli Tako kanë rrëfyer së fundmi historinë e tyre të dashurisë. Në fillim, Egli tregoi se ka qenë një fanse e Olsit me rolet e tij ndërsa ky i fundit tha se kishte interes për të dhe se i janë dashur 8 muaj për ta bërë për vete.

“Kemi ndenjur rreth 8 muaj njohje. kemi dalë për rreth 2 muaj dhe pastaj qëlluam sezon vere, dhe do ta bënte një dorë jetë.”, tha Egli ndërsa Olsi shtoi: “Mendojnë se ne që jemi të famshëm, na kthejnë përgjigje direkt gocat. Kam ndenjur tetë muaj. Çfarë ka kaluar ky shpirt”.

Duke folur se si e pritën prindërit lidhjen e tyre, Egli tha: “Me thënë të vërtetën, kur e mori vesh që ne kishim diçka bashkë nuk është se u lumturua shumë. qe pak skeptik sepse duke qenë se personazh publik ndodh ajo që the ti, që përfitojnë pak nga dashamirësia e vajzave. Tani ai bën be në kokë të Olsit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *