Këngëtarja shqiptare merr dhuratën e luksit nga burri, “bishën” 120 mijë dollarëshe

Ledina Çelo ka marrë një super dhuratë nga bashkëshorti i saj. Këngëtarja është bërë me një Porsche 911 Carrera që kushton 120 mijë dollarë.

Momentin ku ajo zbulon makinën e ka ndarë me ndjekësit në Instagram. “Një surprizë nga bashkëshorti. Hajde t’më kapësh mua tani”, shkruan ajo.

Kujtojmë që këngëtarja, ndonëse nuk ka qenë aktive në muzikë prej shumë vitesh, merr gjithmonë vëmendjen me fotografitë provokuese që ndan në rrjete sociale.

Ledina Çelo ka treguar dhe njëherë se mosha për të është thjesht një numër. Këngëtarja e njohur, e cila prej vitesh tashmë jeton me familjen e saj në Gjermani, vazhdon të ruajë linja perfekte trupore që nuk tregojnë aspak moshën e saj.

Këngëtarja 45-vjeçare ka guxuar gjithmonë me pozat joshëse ndërsa nuk ka nguruar t’i ndajë dhe me ndjekësit në Instagram, ku është mjaft aktive. Së fundmi, këngëtarja ka treguar se mosha është thjesht një numër për të.

“Jeta është shumë e bukur pas të dyzetave”, ka shkruar këngëtarja krahas një fotografie që ka publikuar, teksa pozon para pasqyrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *