Erjola tha se harxhon 5 mijë euro në muaj, i kthehet keq Zhaklin Lekatari: Kjo duhet riedukuar

Intervista e Erjola Doçit në emisionin “Expuls” nga Ronaldo Sharka ka ngjallur reagime dhe komente të shumta në rrjetet sociale.

Zhaklin Lekatari ka reaguar ashpër pas deklaratave të Erjolës, e cila tregoi se harxhon 5 mijë euro në muaj dhe se një fans donte t’i jepte të gjithë pasurinë.

Zhaklin ka publikuar një foto në Instagram ku shihet mesazhi i një ndjekëseje që kritikon deklaratën dhe bashkangjitur saj, Lekatari shkruan:

“Cili është lajmi që na duhet ne si qytetarë ? Pse duhet promovuar kjo bisedë ? Cilat janë vlerat për të rinjtë dhe adoleshentët?

Cili është shembulli kur një grua deklaron që suksesi është kur një burrë do të të dhurojë pasurinë ? Ore këto vajza duhen riedukuar sepse sek zi ni që kanë është më i rrezikshëm se ai i gjinisë tjetër. Bukuria zbehet, idiotësia është përgjithmonë”.

Kujtojmë se Erjola Doci gjithmonë bëhet kryefjalë e mediave rozë me deklaratat e saj në daljet si e ftuar në emisione të ndryshme televizive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *