Ofertë e pahijshme për Tomorin: shumë para për të komentuar Kupën e Botës në webcam në një faqe për të rritur

Përjashtimi i Fikayo Tomorit nga lista përfundimtare e skuadres së Anglisë për Botërorin e ardhshëm u prit me befasi jo vetëm në Itali – ku mbrojtësi 24-vjeçar është një nga qendërmbrojtësit më të mirë në Serinë A, shtylla e Milanit – por edhe jashtë saj. Trajneri Southgate, tashmë i kritikuar nga shumica e opinionit publik, preferoi të merte në Katar Maguire, i cili ka luajtur me pikatore te Manchester United dhe eshte lojtari stoli nën drejtimin e dhjetë Hag.

Tomori ka luajtur shumicën e minutave të disponueshme këtë sezon dhe me statistika më të mira se çdo mbrojtes tjeter anglez: në pesë ligat më të mira evropiane ka shifra me te mira. Kjo nuk i mjaftoi trajnerit të Tre Luanëve, i cili thirri, përveç Maguire, edhe Coady të Evertonit, Dier të Tottenham, Stones të Manchester Cityt dhe White të Arsenalit, duke injoruar edhe lojtarin romak Smalling.

Prandaj, lojtari i Milan do të qëndrojë në shtëpi për të parë Kupën e Botës në TV dhe mund ta bëjë këtë duke arkëtuar një barkë me para pa pasur nevojë të lëvizë nga divani në dhomën e tij të ndenjes. Në orët e fundit, në fakt, ai mori ofertën klasike të pahijshme për të komentuar turneun në Katar përmes kamerës. Jo në sit apo në një studio televizive, por nga shtëpia e tij: propozimi i pasur u bë nga StripChat, një faqe për të rritur që ofron transmetime të drejtpërdrejta nëpërmjet kamerës.

Max Bennett, nënkryetar i faqes për të rritur, vendosi në tryezën e Tomorit 250 mijë dollarë, duke kërkuar në këmbim që lojtari i Milanit të jetë një “komentator special i Botërorit” për të 64 ndeshjet. Në paketën e ofertës nuk janë vetëm paratë, por edhe “tokenet e pakufizuara” që mund të përdoren në seancat private të kamerave me “modele të bukura”.

“I dashur Fikayo Tomori – thuhet letra e dërguar nga Bennett – besoj se ka një mundësi unike për ty që të punosh me StripChat si eksperti ynë special i Kupës së Botës. Ndërsa shikoni lojërat nga shtëpia, ju mund të transmetoni njëkohësisht në StripChat për audiencën tonë globale dhe ofroni komente dhe analiza të menjëhershme të ndeshjeve.

Në këmbim të rolit tuaj si “komentator i Kupës së Botës” të StripChat dhe transmetimit të drejtpërdrejtë të vetes duke parë të gjitha 64 ndeshjet, ne do të jemi të gatshëm t’ju kompensojmë deri në 250,000 dollarë, plus t’ju ofrojmë pa kufi argumentet (monedha në StripChat) për të ngritur humorin tuaj duke ndërvepruar me cilindo nga mijëra modelet tona të bukura nëpërmjet një sesioni me kamera private.

Ju gjithashtu mund ta shpërbleni MVP-në tuaj me seanca private falas pas çdo ndeshje. Në këtë mënyrë ju mund të mbështesni shokët tuaj të skuadrës edhe kur ju jeni në shtëpi. Ju lutem merrni pak kohë për të shqyrtuar ofertën time. Shpresoj të punoj me ju !”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *