Bora Zemani shumë e inatosur, ka një dëshirë publike për Auronën

Moderatorja Bora Zemani ka reaguar pas ngjarjse që ka ndodhur në shtëpinë e pleqve në Pejë. Teksa ka publikuar një fotografi në Instastoryn e saj moderatorja e mllefosur është shprehur: “Njeri i keq, nuk më dhimbsesh aspak të të shoh në b úrg”.

Bora dhe shumë personazhe të tjerë të njohur publik dhe të shoubizit nga Kosova dhe Shqipëria kanë reaguar ashpër pas videos që publikuar në rrjetet sociale.

Të gjithë e kritikojnë dhe e kanë inatin në kulm me Auronën, protaginisten kryesore të kësaj ngjarjeje, e cila po ashtu ka reaguar në mënyrë të paturpshme për këtë që ndodhi.

Punonjësja në fjalë, Aurona Pelaj, para se të ndalohej nga policia e ka publikuar videon në rrjete sociale me mbishkrimin: Mªrrĕ!

Ajo e konsideron veprim të tūrpshëm publikimin e videos pasi justifikohet duke thënë “kjo video ka kohë”, ndërsa më pas shton:Gjëra të pavërteta!

“Kjo video ka kohë. Kam kërkuar falje për trajtimin e zonjës. Kam një jetë private, ju lutem mos shpërndani gjëra të pavërteta”, shkruan Pelaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *