Aurona qenka e pàfytyrë fare, dalina bisedat private: Kam faj që s’e mby tá krejt atë plakën (foto)

Në rrjet po qarkullon një bisedë e infermieres Aurona Pelaj me një person pas publikimit të videos së rέn dë. Ajo e quan “plakë bud αlle” të moshuarën që dhυnσi pasi sipas saj, nuk e ka dhunuar kurrë.

“Kam faj unë që s’e kam myt krejt me ia shti thσnjtë në fyt e ndoshta kishte pushu ajo shpίfsίnë”,-shprehet ajo më tej.

Nuk dihet me saktësi vërtetësia e saj pasi në rrjet po qarkullojnë shumë profile që shtiren si Pelaj. Ajo momentalisht është në prα ngα.

Moderatorja Bora Zemani ka reaguar pas ngjarjse që ka ndodhur në shtëpinë e pleqve në Pejë. Teksa ka publikuar një fotografi në Instastoryn e saj moderatorja e mllefosur është shprehur: “Njeri i keq, nuk më dhimbsesh aspak të të shoh në b úrg”.

Bora dhe shumë personazhe të tjerë të njohur publik dhe të shoubizit nga Kosova dhe Shqipëria kanë reaguar ashpër pas videos që publikuar në rrjetet sociale.

Të gjithë e kritikojnë dhe e kanë inatin në kulm me Auronën, protaginisten kryesore të kësaj ngjarjeje, e cila po ashtu ka reaguar në mënyrë të paturpshme për këtë që ndodhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *