Reagon e famshmja e ditës, Aurona: Kam një jetë private, kam kërkuar falje! Ndaj mos…

Videoja ku një e moshuar keqtrajtohet nga një punonjëse në shtëpinë e të moshuarve në Pejë ka trishtuar mbarë opinionin publik.

Punonjësja në fjalë, Aurona Pelaj, para se të ndalohej nga policia e ka publikuar videon në rrjete sociale me mbishkrimin: Mªrrĕ!

Ajo e konsideron veprim të tūrpshëm publikimin e videos pasi justifikohet duke thënë “kjo video ka kohë”, ndërsa më pas shton:Gjëra të pavërteta!

“Kjo video ka kohë. Kam kërkuar falje për trajtimin e zonjës. Kam një jetë private, ju lutem mos shpërndani gjëra të pavërteta”, shkruan Pelaj.

Olti Curri e ka publikuar reagimin e saj duke shkruar: Dhùnùêsja quan marre publikimin e videos sepse paska kërkuar falje?

Këtu cmêndùrià po kthehet në normalitet dhe jemi të gjithë të rrezikùàr. Ai që do na màsàkr ojë nesër mua apo ty kërkon t’i respektohet imazhi dhe quan turp denoncimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *