Miss-i parë e Shqipërisë që nuk u plak kurrë, e dini sa vjeçe është Valbona Selimllari?

Ajo është Miss-i i parë shqíptar dhe siç dùket, e ka bërë në plan të mòs ndrýshojë kurrë pamjen e sáj. Në një intervistë sot për “Wake Up” në Top Channel, íkona e bukùrisë shqíptare ka folur rreth jetës së sáj.

Ajo ka treguar se ka qenë shumë gjumashe kur ka qenë studente. Në ákt edhe sot vazhdon të jetë e tillë, por kur ka impenjime të rèndësishme nuk e ka aq pròblèm zgjímin e mëngjesit.

Gjithsesi, Valbona ka treguar për herë të parë se ka e kanë përjashtuar një vit në shkòllë, për shkák të gjumit të mëngjesit. Ajo është shprèhur se ky është një gábím i madh, por që kjo gjë ka ndòdhùr.

Më kanë përjashtuar, kam një vit të hùmbur prèj gjumit të mëngjesit. Është gábím i madh. Kijeni párásysh, gábím shumë i madh”.Ajo ka folur edhe për mòshën e sáj.

Nuk ka asgjë për t’u fshèhur. Unë jam e ’72-shít, ndonëse kudo ma shkruajnë ’73-shi.’ Pra, nëse i bëjmë llògaritë mirë, Selimllári është 50 vjèçe si dhe ka edhe 3 fèmíjë.

Valbona është një emër shumë i dashur për publikun dhe vitet e fundit e kemi parë shpesh në panele jurie të emisioneve të ndryshme sidomos në fushën e kërcimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *