Emily tregon si reagoi Iliri kur e mësoi se ajo dëgjon këngët e Donaldit (video)

Emily Shaqiri është shfaqur duke dëgjuar këngën këngën e Donald Veshajt me titull “Nuk je”, në videon e saj të fundit në Tiktok.

“Unë e di që jam idjot ama jam idjoti jot”, është pjesa që Emily ka zgjedhur për videon. Menjëherë ndjekësit kanë vërshuar me komente, për zgjedhjen e këngës.

Emily me këtë rast tregoi si ka reaguar Iliri. “Përshëndetje djema, nuk jam zënë me babin”, tha Emily duke lënë të kuptojmë se Iliri nuk e ka problem faktin që Emily është fanse e muzikës së Donaldit.SHIH VIDEON

Pas fitores së “Big Brother VIP”, balerini i njohur, Ilir Shaqiri është shpërngulur momentalisht në Shqipëri. Ai duket se është aktivizuar me televizionin, por njëherazi është bërë edhe shumë aktiv në rrjetet sociale.

Iliri ndan vazhdimisht foto dhe video, ku nuk mungojnë as “thumbat” online. Këtë herë, baleri ka postuar në Instagram një foto të tijën, krahas së cilës ka shkruar: “Nuk po ënderroj me sy hapur, dua thjesht t’i them gjërat sic janë”.

Nuk dihet se për kë e ka këtë mesazh Iliri, por aludimet e fansave kanë qenë të shumta. Gjithçka mbetet për tu sqaruar nga vetë ai, ndoshta me një postim të dytë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *