Prisni deri në muajin tjetër! Mos vallë Bora Zemani ka në mendje të zgjerojë familjen?

Disa ditë më parë Bora Zemani u përfol për një shtatzëni të mundshme, pas parashikimit që bëri një parashikuese e ftuar në “Shqipëria Live”.

Moderatorja i hodhi menjëherë poshtë spekulimet gjatë “Dancing with the stars”, por deklarata e saj ka nxitur sërish thashetheme.

“Më thanë që e kam çun. Për momentin jo, nuk jam shtatzënë…Deri muajn tjetër prisni për një përgjigje tjetër”, tha Bora dhe kaq është dashur që fansat të aludojnë se planet për të zgjeruar familjen mund të jenë shumë të afërta.

Së fundmi burime për “Prive” kanë treguar se momentalisht zgjerimi i familjes nuk është në planet e afërta të moderatores, megjithatë gjithçka e papritur mund të ndodhë tani që Bora e Donaldi e kanë bërë publike lidhjen e tyre e duken më të lumtur se kurrë.

Marrëdhënia e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj zgjon gjithmonë interes për publikun. Që pas ribashkimit, dyshja shfaqen gjithmonë bashkë.Madje, edhe me familjarët e njëri-tjetrit i kanë raportet shumë të mira.

Së fundmi, ata kanë shijuar një natë argëtuese teksa Romeo ka ndarë një video përkrah Borës duke shijuar një gotë alkool dhe nënë tingujt e këngës së Elgit Dodës “Ku je” ai i dhuron edhe një puthje në ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *