Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Andresa e Telebingos tregon barkun e rrumbullakosur (video)

Pak javë më parë, bukuroshja e ekranit, Andresa Ambrosio komfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo madje zbuloi se do të sjellë në jetë një djalë.

Mirëpo, nga ai çast, Andresa është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka ndarë në Instagram një video nga makina, ku e veshur me bojëqielli tregon barkun e rrumbullakosur.

Padyshim që komentet dhe reagimet menjëherë kanë qenë të shumta, të cilat e kanë konsideruar Andresën si mamin më të bukur.

Kujtojmë që prej disa vitesh moderatorja jeton në Shqipëri dhe shfaqet çdo të dielë krah Ardit Gjebreas, duke u bërë një nga personazhet më të dashur për të gjitha moshat.

Andrea është një nga personazhet më të dashur televiziv në Shqipëri. Ajo do rikthehet në ekran, por pas dia muajsh pasi të lindë djalin.SHIH VIDEON

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *