I la për TV Klan, Top Channel i bën atë që nuk pritej Ilir Shaqirit

Si pjesë e “Big Brother Vip”, Ilir Shaqiri përveç çmimit të madh fitoi edhe një kontratë me “Digitalb”, ku ai do të ishte imazhi zyrtar i platformës.

Por së fundmi janë ngritur dyshime jo vetëm për marrëdhënien e tij me drejtuesit e “Top Media”, por edhe për bashkëpunimin e tij me “Digitalb.”

Në puntatën e fundit të “Dance Albania”, Iliri shprehu dëshirën që të kërcejë me vajzën e tij Emily, e cila festoi disa ditë më parë ditëlindjen. Ai u shpreh se Emily e ndjek atë përmes aplikacionit, dhe më pas Ermal Mamaqi e pyeti: “Je Akoma imazh i Digitalb ti se s’të kam parë më?”

Përgjigja e Ilirit ishte e shkurtër, teksa ai u shpreh: “I Digitalbit? Atë e di partia”. Ishte vetë Iliri që e riktheu në vëmendje përgjigjen e tij sot, duke ripostuar bisedën, e cila ishte publikuar fillimisht nga një faqe.

Mes të tjerash faqja në Instagram shkruan se “Marrëdhëniet e Iliri me drejtuesit e Top Channel dhe Digitalb nuk janë të mira.”

Kur të gjithë prisnin që Iliri t’I bashkohej “Dancing Ëith the Stars”, balerini u bë pjesë e “Dance Albania” në “Tv Klan.” Që në atë moment u përfol për një krisje të marrëdhënieve të tij me drejtuesit e “Top Channel.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *