Bora, kthehu ajo e para se kështu s’të shkon hiç! Moderatorja bën ndryshimin e papritur (foto)

Bora Zemani është tashmë një nga personazhet më të komentuar të momentit. Çdo lëvizje e saj kthehet menjëherë në lajm. Kështu, edhe kësaj here nuk kishte se si të ndodhte ndryshme.

Bora është shfaqur mbrëmjen e sotme me një ‘look’ të ri. Ajo ka vendosur një paruke bionde duke i befasuar të gjithë.

Zemani dukej po aq joshëse sa gjithmonë, duke i lënë shikuesit “gojëhapur”. Ajo theksoi se këtë zgjedhje e ka bërë me rastin e festës së Halloween-it.

Nderkohe marrëdhënia e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj zgjon gjithmonë interes për publikun. Që pas ribashkimit, dyshja shfaqen gjithmonë bashkë.Madje, edhe me familjarët e njëri-tjetrit i kanë raportet shumë të mira.

Së fundmi, ata kanë shijuar një natë argëtuese teksa Romeo ka ndarë një video përkrah Borës duke shijuar një gotë alkool dhe nënë tingujt e këngës së Elgit Dodës “Ku je” ai i dhuron edhe një puthje në ballë.

Kujtojmë që gjatë emisionit “Më lër të flas”, Romeo zbuloi se në periudhën e “Big Brother VIP”, Bora nuk i fliste. Mirëpo, duket se gjërat kanë ndryshuar dhe ata tashmë gëzojnë një marrëdhënie të ngushtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *