Romeo dhe Bora lënë pas hatërmbetjet, aktori i dhuron një puthje në ballë (foto)

Marrëdhënia e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj zgjon gjithmonë interes për publikun. Që pas ribashkimit, dyshja shfaqen gjithmonë bashkë.

Madje, edhe me familjarët e njëri-tjetrit i kanë raportet shumë të mira. Së fundmi, ata kanë shijuar një natë argëtuese teksa Romeo ka ndarë një video përkrah Borës duke

shijuar një gotë alk l dhe nënë tingujt e këngës së Elgit Dodës “Ku je” ai i dhuron edhe një puthje në ballë. Kujtojmë që gjatë emisionit “Më lër të flas”, Romeo zbuloi se në periudhën e “Big Brother VIP”,

Bora nuk i fliste. Mirëpo, duket se gjërat kanë ndryshuar dhe ata tashmë gëzojnë një marrëdhënie të ngushtë dhe kanë lënë pas hatërmbetjet.

Bora është duke jetuar momentin e saj më të mirë në karrierë ku i është besuar prezantimi i një spektakli gjigant sic është “Dancing With The Stars”.

Edhe në aspektin privat, moderatorja po kalon një moment tejet të mirë ku është pajtuar me Donaldind he tashmë po shijojnë dashurinë e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *