Me forma të mbushura dhe barkun petë, gruaja e Bes Kallakut la pa mend shqiptarët me trupin e saj (foto)

Sapo temperaturat rriten, VIP-at shqiptarë janë ata të cilët nisin të postojnë foto nga plazhi me b i kini apo edhe në pozicione të nxehta. Këtij trendi nuk i ka shpëtuar as këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj e cila njihet si më e rezervuar në këtë aspekt..

Ajo ka nisur të po s tojë foto të nxehta edhe nga workout-et e saj në Instagram, që kur rregulloi figurën e të pasmeve të saj, sipas gojëve të liga me operacion plastik ashtu si aktorja Rudina Dembacaj..

“Lëre diellin ta ndriçojë shpirtin tënd”, ka shkruar Xhensila në anglisht poshtë përshkrimit të fotos. Per te arritur kete trup, Xhensila ka treguar edhe me pare se i eshte perkushtuar teresisht palestres.

Ajo nuk e ka lene asnjehere pas dore aktivitetin fizik dhe po tregon se po vazhdon me vullnet te forte per te mbajtur keto linja.

Edhe pse eshte nene e nje vajze, Xhensila ka nje trup mjaft te tonifikuar dhe nje bark me muskuj. Kujtojme se kengetarja eshte shume e suksesshme dhe e pelqyer ne karrieren e saj.

Ajo ka terhequr vemendjen e publikut qe ne daljen e saj te pare ne skene. Nder vite Xhensila ka sjelle nje sere kengesh te cilat jane kthyer ne super hite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *