La pas 3 vajza të vogla, ndërron jetë prezantuesja e njohur televizive

Një lajm i hídhúr ka ardhur për botën e medias. Është ndarë papritur nga jeta në moshën 42-vjeçare prezantuesja televizive Erin Jjayne Plummer.

Ylli i njohur televiziv është përshkruar si një njeri i mrekullueshëm nga kolegët zemërthyer pas ngjarjes gjatë fundjavës.

Shkaku i humbjes se jetes së Erin nuk është bërë i ditur. Ajo la pas bashkëshortin dhe 3 vajza të vogla. Ata kishin një familje të mrekullueshme.

Duke konfirmuar lajmin e hidhur, kolegia e shkatërruar e Erin në Channel 10, Sarah Harris, e përshëndeti atë si “mama me medalje ari” në një homazh emocionues.

Ajo i tha shikuesve: Kemi një lajm vërtet të trishtuar për të ndarë këtë mëngjes. “Gjatë fundjavës “Studio 10” humbi shkëlqimin e mikes tonë Erin e cila ndërroi jetë papritmas.”

“Për dy dekada, Erin Jayne ka qenë një fytyrë miqësore dhe e njohur në televizionin australian, për shumë prej tyre ajo ka ndriçuar mëngjeset tona me personalitetin dhe buzëqeshjen e saj.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *