Veliaj apo Ilir Alimehmeti? Fallxhorja shqiptare tregon kush do e fitojë Bashkinë e Tiranës

Zgjedhjet e ardhshme vendore në Shqipëri do të mbahen më 14 maj të vitit 2023, sipas dekretit të nënshkruar nga Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj.

Irini Kakacaj, parashikuesja që ka tronditur rrjetet sociale, mediat me parashikimet e saj të frikshme ndonjëherë, ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Ajo bëri një parashikim në lidhje me zgjedhjet vendore dhe tha një emër se kush i fiton ato. Sipas saj, mes tre kandidatëve që i përmendi moderatorja e njohur, Erjona Rusi, Kakacaj tha se Bashkinë e Tiranës e merr Ilir Alimehmeti dhe jo Erion Veliaj.

Irini Kakacaj, parashikuesja që ka habitur rrjetet sociale dhe mediat me parashikimet e saj të frikshme ndonjëherë, ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Gjatë kohës së “Big Brother VIP”, Irini parashikoi se Bora Zemani do të bashkohej me Donald Veshajn, dhe ashtu ndodhi.

Ditën e sotme ajo bëri deklaratën e fortë ku u shpreh se moderatorja e dashur për publikun është në pritje të ëmbël. Madje Kakacaj tha se beson se ka çun. Mbetet të presim që të vërtetohen thëniet e fallxhores.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *