Zbulon edhe gjininë e bebit! Fallxhorja shqiptare: Bora Zemani është shtatzënë!

Irini Kakacaj, parashikuesja që ka bere namin ne rrjetet sociale dhe mediat me parashikimet e saj të fri kshme ndonjëherë, ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Gjatë kohës së “Big Brother VIP”, Irini parashikoi se Bora Zemani do të bashkohej me Donald Veshajn, dhe ashtu ndodhi.

Ditën e sotme ajo bëri deklaratën e fortë ku u shpreh se moderatorja e dashur për publikun është në pritje të ëmbël. Madje Kakacaj tha se beson se ka çun. Mbetet të presim që të vërtetohen thëniet e fallxhores.

Irini Kakacaj tha “Shije Shtëpie” në Tv Klan dy dite me pare se presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, nuk do të jetë më në pushtet. Përveç kësaj, ajo shton se presidenti është i sëmurë dhe kjo do të sjellë ndarjen e tij nga jeta në vitin 2023.

“Unë do të them diçka dhe mos e harroni kurrë. Joe Biden në 2023 nuk do të jetë më në jetën tonë, do ta shikoni dhe do ta kujtoni mirë këtë fjalë që ju thashë. Por edhe do të ikë tani këtë vit të 2023, sigurisht do të largohet nga vendi i politikës.”

“Ai largohet nga jeta. Do më thuash tani, Irini si e the kështu? Ashtu e them, ashtu e shikoj, ashtu e parashikoj dhe ashtu është dhe në qoftë se ai largohet, largohet sepse është i sëmurë një dhe e dyta, nuk është në gjendje të sjellë në politikë ndihmën që duhet të japë në tërë botën.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *