E patë videon që nxorri TCH sot? Reagon keq Fifi: Më shkâtërrùât jetën

Fifi ka bërë një reagim shumë të gjatë së fundmi në rrjetin social Instagram, ku ka reaguarkeq ndaj Top Channel, pasi postuan momentin kur Fifit i ra të fikët në transmetim live gjatë promos së BBV.

Mirëpo Fifi është ndjerë keq nga kjo gjë dhe për pasojë ka postuar disa video në Instastory. Ajo ka thënë se ka kërkuar disa herë të dalë nga shtëpia e BBV asokohe por nuk ka dalë dot “pasi këtë gjë e di produksioni”.

“Në atë shtëpi, unë kam qeshur, kam luajtur, kam kënduar, kam vjedhur aparatet e kafeve, i kam lënë pa kafe, madje i kam trembur njerëzit edhe me punën e shkopit.

Përvec këtyre, unë edhe kam shkruar brenda dhe ajo këngë është himn sot. Besoj e dini cila këngë është”, tha Fifi ndër të tjera.

Më tej, Fifi ka thënë: “Pse vazhdoni me nxjerr gjëra që të më nxirrni mua keq? A kaq shumë jeni kënaqur që Fifi po del keq në publik dhe me ja ul pikët si njeri, si artiste apo si imazh? Mos me e lën me qenë e lumtur?”.

“Faleminderit shumë Top Channel! Shumë faleminderit për cdo gje.Faleminderit që po ma shkàtërroní jetën dhe po keni qejf me vazhdu me ma shkàtërru jetën”, përfundoi Fifi gjatë fjalës së saj.SHIHNI REAGIMIN E FIFIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *